sylnato
Армійські підрозділи Нідерландів, Норвегії та Німеччини в 2015 році будуть відпрацьовувати елементи діяльності Сил швидкого реагування Північноатлантичного Альянсу. Формування Сил швидкого реагування НАТО повинні завершити до 2016 року. Про це, за даними inforesist.org, сказано в заяві міністра оборони Норвезького королівства Іні Еріксен Серейде.

«Держави-члени альянсу бачать необхідність у створенні сил, здатних протягом декількох днів розвернутися для виконання завдань із забезпечення безпеки країн НАТО», – зазначив норвезький міністр.

За його словами, зараз йде узгодження деталей проекту, але в 2015 році норвезький батальйон «Телемарк» разом з німецькими та голландськими підрозділами почне відпрацювання низки елементів концепції Сил швидкого реагування Північноатлантичного Альянсу.

Відзначається, що елітний мотопіхотний батальйон «Телемарк», а також фрегат, ракетний катер і мінний тральщик ВМС Норвегії в цьому році будуть входити до складу Сил реагування НАТО, створеного в 2003 році з’єднання підвищеної готовності, яке комплектується на ротаційній основі.