klincea3e19a72a1

Сенатор Франц Клинцевич вважає, що журналісти неправильно передали суть його висловлювання про ядерне відповідь Росії на дії НАТО. Про це він повідомив радіостанції «Говорить Москва».
«Журналісти не завжди дають, особливо ті, хто пише, ситуацію так, як вона відповідає дійсності. Я думаю, що тут абсолютно некоректно передали те, що я кажу», — зазначив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки.
У той же час Клинцевич не зміг чітко сформулювати, що саме представники ЗМІ перекрутили і що конкретно він мав на увазі.
Сенатор погодився із зауваженням прес-секретаря президента Дмитра Пєскова і зазначив: «Пісків прав в одному, тут же йдеться не про те, що Клинцевич приймає якісь рішення. Я сказав, що ми будемо реагувати всіма наявними засобами, якщо виникне така загроза».
«Але ми сьогодні говоримо про те, що НАТО, просуваючи військові бази до кордонів Росії, за великим рахунком створює інфраструктуру і плацдарм», — додав сенатор, підкресливши, що подібні кроки є для РФ небезпека.
У четвер, 24 листопада, Клинцевич заявив, що у відповідь на агресивні дії НАТО, на спроби блоку «втягнути в свою орбіту все нові країни» з боку Москви піде жорстку відповідь: «Ми нацелим свою зброю, в тому числі і атомне, на будь-які загрожують нам об’єкти альянсу, де б вони не знаходились» (цитати в РІА Новини і «Інтерфаксу» ідентичні).
Пєсков, коментуючи ці слова, сказав, що законодавці можуть мати власну думку, проте зовнішню політику визначає президент Росії.