porlavr
Референдум про вступ України в НАТО відбудеться не раніше, ніж в 2020 році, повідомив президент України Петро Порошенко.

Україна буде відповідати всім необхідним стандартам НАТО вже через п’ять років, тоді народу і буде запропоновано визначитися, чи потрібно країні входити до складу Альянсу, вважає український лідер Петро Порошенко.

«Коли Україна буде відповідати стандартам НАТО, протягом 5-6 років народ визначиться зі вступом в Альянс», – сказав Порошенко.

На даний момент уряд України переконаний, що відмова від позаблокового статусу зможе захистити країну від зовнішнього агресора. Остаточне рішення про необхідність вступу до НАТО жителі країни будуть приймати шляхом референдуму, однак, самі жителі України відмовляються вступати в Альянс і, більш того, виступають проти поточного київського режиму, спрямованого на євроінтеграцію.

МЗС Росії вже застеріг українських колег, повідомивши, що вступ у Північноатлантичний альянс зробить з країни-сусіда потенційного противника Росії. Керівник зовнішньополітичного департаменту РФ Сергій Лавров нагадав Києву, що слід прислухатися до думки народу в таких ключових питаннях, особливо коли немає одностайної думки з цього приводу.