naukr
Посольство буде співпрацювати з владою та ЗМІ, а також займеться просвітою

Диппредставництво Литви в Україні з четверга на два роки стало контактним посольством НАТО в цій країні, повідомляє агентство BNS.

Головні завдання контактного посольства НАТО – поширення інформації і діяльності Альянсу і проведеної ним політики, організація заходів просвітницького характеру, співпраця з місцевими ЗМІ, структурами влади та неурядовими організаціями.

МЗС Литви повідомило, що особливу увагу посольство має намір приділяти роботі в регіонах України.

“Відрадно, що Литві довірений почесна обов’язок представляти Альянс в Україні. Ми прагнемо зміцнювати співробітництво НАТО з Україною і заохочувати євроатлантичну інтеграцію цієї країни”, – наводяться в прес-релізі слова міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічюса.

Посольство Литви в Україні буде тепер контактним посольством НАТО замість диппредставництва Польщі, яка виконувала ці функції протягом двох останніх років.

Як відомо, українська влада взяла курс на зближення з НАТО. Зокрема, наприкінці 2014 року Верховна Рада скасувала позаблоковий статус України. Як заявляв президент країни Петро Порошенко, питання про вступ України в НАТО буде вирішуватися на всенародному референдумі.